Left Right
Hakkımızda

Hakkımızda

Biz kimiz?

Biz…
Sigmatek Teknik Danışmanlık Ltd Şirketi, tütün sektöründe sigara üretim makinelerinin, işletilmesi, bakımı, otomasyonu ve yönetimi alanında hizmet vermek üzere 2009 yılında İzmir’de kuruldu.

Sigmatek olarak amacımız, sigara üretiminin her alanındaki 20 yıllık bilgi, beceri ve birikimimizi paylaşarak sigara üreticilerine destek sunmaktır. Bu amaçla, öncelikle müşterinin hedeflerine bağlı olarak kısa ve uzun vadeli ihtiyaçları analiz edilip, her biri alanında uzman personelimiz tarafından teknik ve yönetim bazlı çözümler sunulur.

İlk kurulduğumuz günden bu yana yerel ve uluslararası sigara üreticilerine verdiğimiz üretim, bakım ve teknik eğitim desteği ile onur duyuyoruz.

Yerel sanayiye güncel teknolojileri sunmak amacıyla elektrik-elektronik sektöründe de faaliyetimize devam ediyoruz.

Vizyonumuz
Müşterilerimizi yüksek teknoloji ve en iyi hizmetle destekleyerek verimlilik, kalite ve üretimlerini arttırmalarına katkıda bulunmak.

Misyonumuz
En yeni teknolojilere ulaşıp bunu her türlü üretim ve bakım prosesinde kullanarak müşterilerimize aktarmak ve hizmet vemek.

Değerlerimiz
Müşteri, çalışan veya herhangi bir kimse; insan, bizim için en önemli değerdir. İşgüvenliği, kalite, performans, çevre ve toplum; yaşamımızı oluşturan diğer değerler olup insana hizmet için olmazsa olmazlarımızdır.