Left Right
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Çözümler sunuyoruz.

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ…

Uzmanlığımızı sizlere farklı şekillerde sunuyoruz.

Teknik Destek
Sigara üretim makinelerine üretim ve bakım desteği veriyoruz.
Makinelerinizin verimliliğini ya da teknisyenlerinizin bilgi beceri seviyesini arttırmak için tecrübeli eğitmenlerimiz ile üretim sırasında teknisyenlerinize teknik destek, rehberlik veya koçluk hizmeti veriyoruz. Makinelerinizin bakımlarını sizinle birlikte veya sizin adınıza yapıyoruz.

Üretim makinelerinizin iş güvenliğini, ürün kalitesini ve verimlliğini arttırmak için makine modifikasyonlarını planlayıp, uygulanması için sizlere sunuyor ve uygun bulunduğunda uyguluyoruz.

Geçici Eleman Temini
Üretimin yoğun olduğu zamanlarda veya izin, hastalık gibi eleman eksikliklerinde geçici operator ve teknisyen temin ederek üretiminizin devamına katkı sağlıyoruz.

Teknik Eğitim
Yeni veya eski operatör ve teknisyenlerinize uzman eğitmenlerimizle operatör veya mekanik eğitimi veriyoruz. Eğitmenlerimiz, kendi alanlarında, şimdiki ve daha önceki işlerinde uzun süre eğitmenlik yapmış son derece tecrübeli ve uzman birer değerdir. Eğitim portföyümüz maker, paketleme, filitre ve primary makinelerini kapsıyor.

Makinelerin sub-assembly’lerinden kaynaklanan sorunların çözümü için veya sub-assembly’nin bakımı, revizyonu için özel (mini-class) eğitimler veriyoruz.

Herbir eğitimin standart programı olmakla birlikte fabrikanızın ihtiyaç ve hedeflerine ve öğrencilerin bilgi beceri seviyesine uygun eğitim programı düzenliyoruz.

Verdiğimiz eğitimlerin listesini Teknik Eğimler sayfamızda görebilirsiniz.

Teknik Tercüme
Üretim makine, ekipman ve cihazlarının teknik dökümanlarının tercümesini yapıyoruz. Eğitimler veya iş görüşmeleri, toplantılar için tercümanlık yapıyoruz.

Elektronik
Elektronik ekipmanlar ve özellikle oto-teşhis (auto diagnostic) ekipmanlarının satışını yapıyor ve teknik eğitimini veriyoruz.